Rīga, Centrs, Rūpniecības iela

ID 134
Action 房子
Apartment 10
Price (min-max) 402000-626000 Eur


Project description:

Park Side atrodas blakus Viestura dārzam – vienam no skaistākajiem Rīgas parkiem, tikai desmit minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas. Vēsturiskais ēkas korpuss, kur savulaik atradās industriālas telpas, ir rekonstruēts un pielāgots plašiem dzīvokļiem ar īpaši augstiem griestiem un platību līdz pat 255m2. Bijušās rūpnīcas „Druva” noliktavas metāla konstrukcijas šodien kalpo kā inovatīvs dizaina risinājums, kas lieliski papildina plašās telpas un piešķir tām īpašu postmodernu šarmu.

Infrastructure:

Atrodas blakus Viestura dārzam – vienam no skaistākajiem Rīgas parkiem, tikai desmit minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas. Nama tuvumā ir RIMI lielveikals, sporta klubs „Reaktors” un, izejot cauri Viestura dārzam, iespējams nokļūt Andrejsalā, kur atrodas gan jahtu piestātne, gan modernās mākslas un kultūras centrs, kas nu jau ir iemantojis jaunās paaudzes mākslinieku kulta vietas statusu.

Techincal information:

Vēsturiskais ēkas korpuss ir rekonstruēts un pielāgots dzīvokļiem ar īpaši augstiem griestiem. Bijušās rūpnīcas "Druva" metāliskās konstrukcijas piešķir dizainisku efektu. Māja nodrošināta ar gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmām. Dzīvokļi ir aprīkoti ar domofoniem, alumīnija logi, ātrgaitas internets, satelīta televīzija. Ēka aprīkota ar ātrgaitas pasažieru lifti. zīvojamās ēkas telpu apkure paredzēta no katlu mājas, kura izvietota 1.stāvā. Ēkā ieprojektētas divvadu apkures sistēmas ar horizontālu cauruļu izvietojumu, katra dzīvokļa patērētā siltuma daudzuma uzskaiti. Katram Atsevišķajam īpašumam paredzēts sadalošais apkures sistēmas loku kolektors ar šos sistēmu siltuma daudzuma patēriņa skaitītāju, uzstādītu speciālās komunikāciju šahtās ar ieeju no kāpņu telpas. Sildķermeņi koptelpās - radiatori „Purmo-Compact”, atsevišķos īpašumos - konvektori „Jaga-Tempo”. Visi sildķermeņi tiek aprīkoti ar iepriekšējas iestatīšanas vārstiem. Uz radiatoriem tiks uzstādīti termoregulatori. Grīdas ir izgatavotas no augstas kvalitātes koka, sienas un griesti krāsoti neitrālos toņos. Paredzētie apsildāmās grīdas vannas istabās. Apdares materiāli ir augstas kvalitātes. Pagalms labiekārtots, apzaļumots, iekārtots bērnu rotaļu laukums.


Contact

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com