Jūrmala, Dubulti, Z. Meirovica prospekts

ID 141
Action 房子
Apartment 12
Price (min-max) 246000-440000 Eur


Project description:

DUBULTU REZIDENCE Atrodas neliela atpūtas parka teritorijā, tikai divu minūšu gājienā no Rīgas līča, desmit minūšu attālumā no Majoru gājēju ielas, divu kilometru attālumā no slavenās Dzintaru koncertzāles un ietver četras kotedžas un mazdzīvokļu dzīvojamo māju Projekts veikts Bauhaus stilā, lielisks atradums šī stila cienītājiem, kuri augsti vērtē funkcionalitāti, gaismu un komfortu. Projekts piedāvā ērtu un pārdomātu plānojumu, apvienojot estētiku un funkcionalitāti, izmantojot modernās tehnoloģijas un augsti kvalitatīvus materiālus celtniecībai un atpūtas apartamentu iekšējā apdarē. Mazdzīvokļu dzīvojamā māja, kurā atrodas 19 ērti un gaiši dzīvokļi ar plašiem balkoniem un terasēm, liftu, pazemes autostāvvietu, videonovērošanas sistēmu, konsjerža servisu, namruni un slēgtu labiekārtotu teritoriju – rada drošuma un mājīguma sajūtu. Kotedžas – lielisks risinājums individuālistiem, kuri izvēlas atsevišķu māju, dzīvokli, izmantojot pilsētas komforta priekšrocības. Kompleksa celtniecībā tika izmantotas mūsdienu tehnoloģijas un kvalitatīvi materiāli, ņemot vērā projekta unikālo atrašanās vietu kūrorta-pilsētas kāpu zonā.

Infrastructure:

Atrodas neliela atpūtas parka teritorijā, tikai divu minūšu gājienā no Rīgas līča, desmit minūšu attālumā no Majoru gājēju ielas, divu kilometru attālumā no slavenās Dzintaru koncertzāles un ietver četras kotedžas un mazdzīvokļu dzīvojamo māju.

Techincal information:

Atpūtas apartamentu dzīvojamā platība no 71 kv. m. līdz 176 kv. m Projekta risinājumi ēkas karkass no monolīta dzelzsbetona visos atpūtas apartamentos – balkons un/vai terase augšējos stāvos atrodas apartamenti ar jumta terasēm pirmā stāva apartamentiem - terase un zemes gabals visos apartamentos iespēja uzstādīt kamīnu visām norobežojošām ēkas konstrukcijām – ārsienām, logu un durvju ailēm, jumta segumam, ir augsta energoefektivitāte, to apstiprina izsniegtais Ēkas energoefektivitātes sertifikāts. Kompleksā paredzēts: diennakts konsjeržu serviss videonovērošanas sistēma namrunis pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija ūdens filtrēšanas iekārta regulējamā gāzes apkure individuālie skaitītāji lifts pazemes un pagalma autostāvvieta Pazemes stāvvieta -15 000 EUR, virszemes stāvvieta -9000 EUR.


Contact

+371 26666987

amirans@artestate.lv

map-embed.com