Jūrmala, Majori, Ērgļu iela

ID 22
Action 房子
Apartment 2
Price (min-max) 265000-885000 Eur


Project description:

OSOБНЯК ir jauns dzīvokļu projekts Jūrmalas centrā, kāpu zonā. Atrodas tikai 150 metru attālumā no jūras un viena kvartāla attālumā no centrālās gājēju ielas - Jomas ielas. Kluba tipa māja OSOБНЯК ir veidota uz 1912.gadā celtas koka ēkas pamatiem. Mājā apvienojas cieņa pret vēsturi un mšdienu prasībām atbilstoša arhitektūra. Mājas vecās daļas arhitektūrā ir atjaunoti visi fasādes vēsturiskie elementi - trīsstūrveida jumts, koka apšuvums ar kokgriezumiem un logu rāmju veclaicīgā forma. Kluba mājas jaunā daļa noformēta tajā pašā arhitektūras stilā, taču mūsdienīgā izpildījumā. Kluba mājas abas daļas harmoniski papildina viena otru. Kopīgai brīvā laika pavadīšanai mājas 1. stāvā ir ierīkota īpaša kluba telpa mājas iedzīvotājiem un viņu viesiem. Teritorijā iekārtota apzaļumota rekreācijas zona - mājas dienvidu daļā ir izveidots augļu dārzs, iekšējā pagalmā ir sastādīti dekoratīvie krūmi un koki. Atklātā vasaras terase uz jumta.

Infrastructure:

OSOБНЯК atrodas Jūrmalas centrā, pie Majoru dzelzceļa stacijas, 150 metru attālumā no jūras, viena kvartāla attālumā no centrālās gājēju ielas - Jomas ielas. Mājas novietojums ir unikāls. Tā atrodas Jūrmalas visšaurākajā vietā, kuru no vienas puses apjož Lielupe, bet no otras puses apskalo Rīgas jūras līča ūdeņi. Kluba mājas tuvējā apkārtnē atrodama visa pilsētas infrastruktūra pilnvērtīgam dzīves komfortam - veikali, restorāni, sporta centri un SPA kompleksi.

Techincal information:

Kluba mājas OSOБНЯК trīs stāvos kopā ir 25 dzīvokļi. Visus dzīvokļus ir iespējams apvienot, lai palielinātu dzīves telpu. Lielākajai daļai dzīvokļu ir balkoni (izņemot tos, kas atrodas vēsturiskajā ēkas daļā) , bet daļai 1.stāva dzīvokļu izmantojama atvērta tipa vasaras terase ar skatu uz dārzu. Visi dzīvokļi sākotnēji pārdošanā tiek piedāvāti bez apdares. Kopīgai brīvā laika pavadīšanai mājas 1. stāvā ir ierīkota īpaša kluba telpa mājas iedzīvotājiem un viņu viesiem. Teritorijā iekārtota apzaļumota rekreācijas zona - mājas dienvidu daļā ir izveidots augļu dārzs, iekšējā pagalmā ir sastādīti dekoratīvie krūmi un koki. Iedzīvotāju mantu uzglabāšanai ārpus dzīvokļa ir speciālas tehniskās telpas (koplietošanas ratiņtelpas un individuālās mantu glabātuves), kā arī virszemes un pazemes velo stāvvietas, velosipēdu novietošanai vasaras un ziemas periodā. Kluba tipa mājas OSOБНЯК atšķirīgā iezīme ir atklātā vasaras terase uz jumta, kas paredzēta visu mājas iedzīvotāju kopīgai atpūtai.

Objects:

id Floor Apartment Area Price
1469 1 / 3 888 100 m2 450000.00

Contact

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com