Rīga, Mežciems, Līduma iela

ID 113
Darbība Māja
Dzīvokļi 1
Cena (no-līdz) 73000-161000 Eur


Projekta apraksts:

LĪDUMA IELA Nams celts 2008. gadā. Dzīvokļi pilnu iekšējo apdari. Nams celts 2008.gadā. Gaitenī grīdas klātas ar flīzēm vai paklāju, kāpņutelpā iebūvēts lifts. Pie nama ārdurvīm izbūvēta neliela uzbrauktuve. Ārdurvis slēdzamas ar kodu un katrā dzīvoklī iebūvēts domofons. Siltumu un karsto ūdeni namā nodrošina autonoms gāzes apkures katls. Katram dzīvokļa īpašniekam piedāvājam arī pazemes stāvvietu savai automašīnai. Nama pagalms ir labiekārtots, apgaismots un apzaļumots, tajā iekārtots bērnu rotaļu laukums un apstādījumi.

Infrastruktūra:

Nams atrodas uz klusās Līduma ielas, taču pavisam netālu no galvenajām Mežciema ielām ar ērtu satiksmi uz pārējo Rīgu. Dažu minūšu brauciena attālumā ir vairākas pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī pamatskola un vidusskola, Rīgas motormuzejs un Biķernieku kompleksā sporta bāze, lielveikali „Sky”, „Rimi”, „Elvi”, Biķernieku, Šmerļa un Juglas meži ar speciālām gājēju un riteņbraucēju taciņām, Gaiļezera slimnīca. Tikai pārsimts metru attālumā ir 5. un 21. autobusa, kā arī 14. un 18. trolejbusa pieturvietas.

Tehniskā informācija:

Nams celts 2008.gadā. Gaitenī grīdas klātas ar flīzēm vai paklāju, kāpņutelpā iebūvēts lifts. Pie nama ārdurvīm izbūvēta neliela uzbrauktuve. Ārdurvis slēdzamas ar kodu un katrā dzīvoklī iebūvēts domofons. Siltumu un karsto ūdeni namā nodrošina autonoms gāzes apkures katls. Pārējos komunālos pakalpojumus sniedz Rīgas pašvaldības uzņēmumi. Katram dzīvokļa īpašniekam piedāvājam arī pazemes stāvvietu savai automašīnai. Nama pagalms ir labiekārtots, apgaismots un apzaļumots, tajā iekārtots bērnu rotaļu laukums un apstādījumi. Grīdas klātas ar laminātu, sienas – ar tapetēm vai krāsotas. Vannas istabās iebūvēta santehnika un to grīdas un sienas ir flīzētas. Dzīvokļiem ir energoefektīvi pakešu logi, finierētas iekšdurvis un metāla ārdurvis.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com