Rīga, Purvciems, Stopiņu iela

ID 12
Darbība Māja
Dzīvokļi 20
Cena (no-līdz) 52000-112000 Eur


Projekta apraksts:

STOPIŅU IELA 14 Eku komplekss atrodas klusā un ērtā vietā. Piedāvājumā virszemes un pazemes autostāvvietas. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar balto apdari. Pazemes stāvvieta.

Infrastruktūra:

Māja atrodas klusā vietā, Deglavas ielas tuvumā. Ērta sabiedriskā transporta satiksme un laba infrastruktūra: skolas, bērnu dārzi, poliklīnika, supermārketi „Rimi” un „Maxima”, stadions "Daugava". Visa teritorija ir apgaismota, apzaļumota un nožogota ar dzīvžogu, pagalmā ir ierīkots bērnu laukums.

Tehniskā informācija:

Monolītā dzelzsbetona nesošās konstrukcijas un pārsegumi dod brīvību iekštelpu plānojumiem dzīvokļos. Sienas – FIBO un gāzbetona bloki. Fasādes siltinātas ar kvalitatīvu akmens vati, kas ļaus ietaupīt siltumu ziemā. Karkass - monolīta dzelzsbetona stabu karkass un monolīts pārsegums. Ārsienas no gāzbetona un FIBO blokiem 30 cm biezumā Jumta segums - siltināts, mīkstais segums Ārēja fasāde – siltināta ar akmens vati (100mm), krāsots apmetums Ārējās fasādes durvis – stiklotas, ar kodu atslēgu un video namrunis Labiekārtošana – afaltēts piebraucamais ceļš - bruģēti gājēju celiņi - zaļā zona - bērnu rotaļu laukums Ārējie komunikāciju tīkli - pieslēgti pie pilsētas tīkliem Siltumenerģija - apkures un karstā ūdens individuālā siltummezgla pieslēgums pie AS „Rīgas Siltums” tīkliem Koplietošanas telpas (kāpnes un gaiteņi) sienas ar dekoratīvu apmetumu, gaiši piekārtie griesti, flīzētas grīdas un pakāpieni gaiteņu apgaismojums ar kustības sensoriem Iekšējās starpsienas - apmesti gāzbetona vai FIBO bloki (biezums 200mm) Ieejas durvis dzīvokļos - metāla, krāsotas Autostāvvieta - betona grīdas ar apzīmējumiem. betona sienas bez apdares Inženierkomunikāciju tīkli, karstā, aukstā, cirkulācijas ūdens un kanalizācijas maģistrālie stāvvadi ar izvadu dzīvokļos: elektrības, interneta, tālruņa, televīzijas, namruņa tīkla ievadi dzīvokļos Dabīgā ventilācija dzīvoklim, virtuves nosūcējam atsevišķa ventilācija Ierīkoti kanalizācijas, karstā un aukstā ūdens pieslēgumi, uzstādīti karstā un aukstā ūdens skaitītāji, individuāli siltumskaitītāji katram dzīvoklim, katram dzīvoklim atsevišķi pašplūsmas un piespiedu ventilācijas izvadi, elektroinstalācija saskaņā ar projektu grīdas hidroizolācija vannas istabā, sienas ar apmetumu, monolītā betona griesti Styroflex grīdas, biezums 50mm, javas kārtas biezums 50mm „PVC” logi (stikla paketes) ar vēdināšanas režīmu -skārda ārējā palodze -iekšējā palodze no „PVC” (balta) -iekšdurvis nav uzstādītas -balti radiatori ar termoregulatoriem -flīzētas balkona grīdas Komfortabli lifti ved uz pazemes autostāvvietu. Ir iespēja pieslēgties kabeļtelevīzijai, internetam, telefonam. Pazemes autostāvvieta 110 automašīnām, cena -7000 EUR. Diennakts apsardze ar video novērošanu.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com