Rīga, Iļģuciems, Lilijas iela

ID 13
Darbība Māja
Dzīvokļi 13
Cena (no-līdz) 65000-170000 Eur


Projekta apraksts:

LILIJAS IELA 22 Jaunais projekts atrodas ērtā vietā. Ēkā 13 dzīvokļi, no kuriem 9 ir vienstāvīgi un 4 divstāvīgi dzīvokļi.

Infrastruktūra:

Mājas atrašanās vieta apvieno sevī attīstītu pilsētas infrastruktūru un ērtu piekļūšanu gan ar personīgajiem, gan sabiedriskajiem transporta līdzekļiem. Pieejamais sabiedriskais transports – tramvajs, autobuss, maršruta mikroautobuss un trolejbuss. Netālu izvietoti arī dažādi sabiedriski objekti, veikali, Iļģuciema poliklīnika, vairāki parki – Dzegužkalns un Nordeķu parks, bērnudārzi, skola.

Tehniskā informācija:

Ēkā atrodas 13 dzīvokļi, no kuriem 9 ir vienstāvīgi un 4 divstāvīgi dzīvokļi. Dzīvokļu platība ir no 62,4 m2 līdz 159,7 m2 Dzīvokļi ir ar daļēju balto apdari - izturīgas koka ārdurvis, PVC logi. Komunikācijas: - elektroapgāde, - kopēja gāzes autonoma siltumapgāde, - pilsētas kanalizācija, - pilsētas ūdensapgāde, - Lattelecom tīkli. Slēdzama kāpņu telpa, teritorija ar videonovērošanu. Pie mājas ir plaša bruģēta izgaismota autostāvvieta paredzēta 13 automašīnām, zālājs, kā arī bērnu rotaļu laukumus.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com