Rīgas rajons, Piņķi, Parka iela

ID 14
Darbība Māja
Dzīvokļi 6
Cena (no-līdz) 92000-310000 Eur


Projekta apraksts:

SALIENA Mazstāvu dzīvokļu mājas Salienā – tā ir unikāla iespēja dzīvot komfortablā un mājīgā dzīvoklī starp patīkamiem kaimiņiem un gleznainām dabas ainavām. Māju oriģinālas fasādes, apkārtējā vide, platas piebrauktuves, kopti zālieni, parki un rotaļu laukumi. Lieli panorāmas logi, plašas terases un balkoni vizuāli paplašina telpu, veidojot neticamu tuvības sajūtu ar šīs vietas brīnumaino dabu. Plašie mūsdienīgie dzīvokļu interjeri ir burtiski pielieti ar saules gaismu, kas rada siltuma un mājīguma noskaņu. Funkcionāli pārdomātu plānojumu un pirmklasīgu dizainu. daudzpusīga izvēle jebkurai gaumei un budžetam. Dzīve Salienā – tā ir miera un drošības garantija. Diennakts videonovērošana uz visām Salienas ielām un regulāra vietējā drošības dienesta patrulēšana teritorijā nodrošina augstāko iespējamo komforta un drošības līmeni visiem Salienas iedzīvotājiem.

Infrastruktūra:

Rīgu (20 minūtes ar automašīnu) un Jūrmalu (10 minūtes ar automašīnu) savienojošā šoseja nodrošina Salienai izcilu transporta pieejamību. 12 hektāru plašumā apvienots dabisks mežs un labiekārtots parks. Veselīga dzīvesveida cienītājiem ierīkoti celiņi rīta un vakara skrējieniem, bet romantiķiem un domātājiem siltos vasaras vakaros patiks nesteidzīgi klejot pa mežu. Salienas vismazākajiem iedzīvotājiem, visticamāk, patiks barot vāveres un putnus, kā arī pamazām apgūt, kādi augi un koki aug parkā. Savukārt tie, kas darbā ir „24 stundas diennaktī”, šeit varēs uzturēties svaigā gaisā, nepārtraucot darbu, jo bezmaksas Wi-Fi piekļuve ir pieejama ne vien visā Salienas teritorijā, bet pat mežaparkā. Ar kājām no Salienas sasniedzami divi nelielie supermārketi „Elvi” un „Maxima”, kur vienmēr var iegādāties sev vajadzīgās ikdienas pārtikas un nepārtikas preces. Salienā atrodas Latvijas Starptautiskā Skola – ISL („International School of Latvia”), kas piedāvā mācības angļu valodā bērniem vecumā no 3 līdz 19 gadiem atbilstoši programmai „International Baccalaureate”. Tuvu atrodas arī starptautiskā lidosta „Rīga”, kas sasniedzama apmēram 10 minūtēs. Nepieciešamības gadījumā iespējams izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un nokļūt Rīgas centrā ar autobusu. Tuvākā autobusa pietura atrodas 3 minūšu gājiena attālumā no Salienas. Autobusi kursē ar 15–20 minūšu intervālu 3–4 reizes stundā.

Tehniskā informācija:

Visos dzīvokļos ir individuāla apkures, kondicionēšanas un ventilācijas sistēma, ko raksturo augsti enerģijas taupības rādītāji. Visas mājas un dzīvokļus Salienā ir projektējuši talantīgi arhitekti un būvējuši profesionāli celtnieki, kas garantē visaugstāko kvalitāti jūsu jaunajā mājoklī. Ikvienā mājā ir pieejama gāzes un elektrības padeve, sabiedriskais ūdensvads un kanalizācija. Optiskais telekomunikāciju kabelis nodrošina ātru internetu un digitālo televīziju. Rindu māju un savrupmāju iedzīvotāji patiesi novērtēs ērto centralizēto zālāju laistīšanas sistēmu. Salienas ceļu sistēmas izveidei tika piesaistīti zviedru satiksmes speciālisti no pilsētplānošanas uzņēmuma „Tyrens”, kuri parūpējušies par maksimālu ceļu satiksmes drošību un, plānojot ceļu sistēmu, ņēmuši vērā arī katra satiksmes dalībnieka uzvedības psiholoģiskās īpatnības.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com