Rīga, Mežaparks, Mirdzas Ķempes iela

ID 140
Darbība Māja
Dzīvokļi 20
Cena (no-līdz) 184000-490000 Eur


Projekta apraksts:

MEŽAPARKA VILNIS Tīras krāsas un līnijas, kas atgādina jūras viļņošanos, un Rīgas zaļākā parka svaigais gaiss. Mājas pagalmā ierīkots bērnu rotaļu laukums, atpūtas zona, piemājas ceļi — apgaismoti. Drošību katrā no 32 dzīvokļiem garantē mūsdienīga un droša apsardzes sistēma. Lai jūs justos mierīgi gan naktī, gan dienā, mājā arī ir vieta diennakts apsardzei. Mājas iedzīvotāju automašīnu novietošanai ēkas cokola stāvā un pagrabā ir izveidota ērta divlīmeņu autostāvvieta. Lai no autostāvvietas nokļūtu dzīvoklī, var izmantot mūsdienīgu un ērtu liftu. Kāpņutelpas un stāvu halles krāsotas mierīgos un ieturētos pelēki gaišzilos un bēšos toņos. Labiekārtotie dzīvokļi pilnībā atbilst labākā elitārā projekta nosaukumam. Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu augstas kvalitātes apdari. Grīdas apdarē izmantots trīskāršs un pret ārējo iedarbību īpaši noturīgs parkets, kas izgatavots no eksotiskā sarkankoka ar sakuru. Arī durvju apdarē izmantots sarkankoks, kas īpaši labi saskan ar grīdu. Divlīmeņu griesti hallēs, dzīvojamajās istabās un virtuvēs aprīkoti ar iebūvētu apgaismojumu. Gandrīz visiem dzīvokļiem ir plašas, oriģinālas viļņveida formas terases (platība no 24,5 m2 līdz 80,5 m2). No tām paveras brīnišķīgs skats uz Ķīšezeru, mežu un pilsētas centra panorāmu. Siltā laikā šeit iespējams baudīt lielisku ainavu un elpot Mežaparka tīro gaisu.

Infrastruktūra:

Jaunā divpadsmitstāvu ēka atrodas Mežaparkā, Mirdzas Ķempes ielā 4, vienā no prestižākajiem un labiekārtotākajiem pilsētas rajoniem. Šeit ir Eiropas vecākais zooloģiskais dārzs, rīdzinieku iecienīta ģimenes atpūtas vieta, liels izklaides un atpūtas parks gan bērniem, gan arī pieaugušajiem. Tepat atrodas skaistākais Rīgas ezers — Ķīšezers — un tam blakus esošā parka zaļā daļa ar šauriem celiņiem, ko izmanto izbraukumiem ar velosipēdu un rīta skrējieniem, kā arī sporta komplekss ”Ķeizarmežs”, kur iespējams patīkami atpūsties no pilsētas kņadas un veltīt laiku sev.

Tehniskā informācija:

Labiekārtotie dzīvokļi pilnībā atbilst labākā elitārā projekta nosaukumam. Visi dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu augstas kvalitātes apdari. Grīdas apdarē izmantots trīskāršs un pret ārējo iedarbību īpaši noturīgs parkets, kas izgatavots no eksotiskā sarkankoka ar sakuru. Arī durvju apdarē izmantots sarkankoks, kas īpaši labi saskan ar grīdu. Divlīmeņu griesti hallēs, dzīvojamajās istabās un virtuvēs aprīkoti ar iebūvētu apgaismojumu. Dzīvokļu iekšējās apdares krāsu gammā izmantoti savstarpēji saskanīgi pasteļtoņi ar dekoratīvā krāsojuma elementiem. Gandrīz visiem dzīvokļiem ir plašas, oriģinālas viļņveida formas terases (platība no 24,5 m2 līdz 80,5 m2). Celtniecības konstrukcijas Ēkas pamatos izmantoti dzelzsbetona pāļi un bloki, kā arī betons. Nesošās sienas veidotas no monolīta dzelzsbetona karkasa, izmantojot ”Fibo” blokus. Pārsegums — no monolīta dzelzsbetona. Jumts Jumta konstrukcija — plakana, ar lietus ūdens savācēju. Koplietošanas telpu apdare Sienas un griesti ēkas kāpņutelpās un hallēs ir krāsoti, grīdas klātas ar izturīgām akmens flīzēm. Sienas Iekšējās sienas veidotas no keramzīta blokiem un dubultā riģipša. Fasāde veidota no caurspīdīga stikla un aukstā metāla. Celtniecībā izmantots dekoratīvais apmetums, metāla kasetnes un dekoratīvās konstrukcijas ar polikarbonātu. Logi Plastmasas profilu stikla pakešu logi. Durvis Ēkas ieejas durvis veidotas no alumīnija rāmja un stikla paketes. Durvis starp kāpņu telpu un liftu ir darinātas no metāla, ar ugunsdrošām un triecienizturīgām stikla paketēm. Ventilācija Dabiskā un automātiskā gaisa apmaiņa sanitārajās telpās un virtuvē. Ūdens apgāde un kanalizācija Pieslēgums pie pilsētas tīkla. Dzīvokļos ir uzstādīti aukstā un karstā ūdens skaitītāji. Siltuma padeve Nodrošina AS ”Rīgas siltums”. Katrā dzīvoklī ir radiatori ar termoregulatoru, savukārt hallēs katram dzīvoklim — atsevišķi skaitītāji. Drošība Māja aprīkota ar vairākām signalizācijas sistēmām. Katra stāva kāpņutelpā un visos dzīvokļos atrodas ugunsdrošības sensori. Ar dabisko ventilāciju un ugunsdzēsības kastēm ir aprīkoti arī abi apakšzemes autostāvvietas stāvi. Apsardzes signalizācijai ir tiešais savienojums ar apsardzes firmas pulti. Mājas iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja veikt individuālo apsardzes pieslēgumu. Lifts Mūsdienīgs ātrs ”Kono Mono Space”® lifts 13 personām, tā celtspēja — līdz 1000 kg. Autostāvvieta Divu līmeņu stāvvieta paredzēta 36 automašīnām. No katra autostāvvietas līmeņa uz savu stāvu iespējams doties ar liftu vai pa kāpnēm


Kontakts

madara@artestate.lv

map-embed.com