Rīga, Vecāķi, Pludmales iela

ID 145
Darbība Māja
Dzīvokļi 4
Cena (no-līdz) 295000-395000 Eur


Projekta apraksts:

AMBER APARTMENTS Kluba tipa māja – cilvēkiem, kuri augsti vērtē komfortu, kā arī unikālus, individuālus dzīvošanas apstākļus sākot no dzīvokļu plānojumiem līdz īpašam dzīvokļa klimatam, interjeram katrā tās nostūrī. Projektā harmonijā apvienota izcila kvalitāte un mūsdienīgs risinājums dzīvokļu plānojumiem un fasādes dizainam. Mēs rūpējamies par kvalitāti un komfortu, pārējais ir Jūsu fantāzija un dzīves uztvere. Plašas terases un eleganti balkoni, kur varēsiet apbrīnot dabas skaistumu. Ēkas fasāde ieturēta patīkamos dzintarkrāsas toņos, tās apdarē izmantoti dekoratīvie elementi, kurus gaumīgi akcentē unikālais apgaismojums. Īpašs dizaina elements ir kolonnas, kas padara māju elegantu un vieglu. Dzīvokļu plānojums ir rūpīgi pārdomāts, lai iedzīvotāji varētu justies ērti un komfortabli. Elegantajiem balkoniem un plašajām terasēm ir stiklotas margas, bet grīdu klāj flīzēs vai zāliens. Ēkai ir daļēji stiklots jumts, kas nodrošina dienas apgaismojumu kāpņu telpā. Lieliska skaņas izolācija, ļaus Jums pilnībā izbaudīt atpūtas brīžus. Norobežota un apzaļumota privātā teritorija.

Infrastruktūra:

Kūrorts netālu no Rīgas, tikai 25 minūšu attālumā, kur saglabāts dabas skaistums, un lieliska pludmale – plašākā Baltijas piekrastē. Kāpas aizsedz no vēja, bet mūžzaļās priedes noskaņo bezrūpībai un mieram, kas tik nepieciešams mūsdienu dzīves ritmā, lai pilnvērtīgi atpūstos.

Tehniskā informācija:

Dzīvokļu apdare Dzīvoklis gatavs beigu apdarei Auto stāvvieta 15000 EUR Auto stāvvietu skaits Pazemes autostāvvietas 13 automašīnām un 7 virszemes autostāvvietas Griestu augstums 3 m Karkass Monolītais dzelzsbetona karkass ( monolītie pamati, kolonnas, riģeļi, pārseguma plātnes) Ārējās sienas FIBO keramzītbetona bloku sienas no ārpuses siltināta ar akmens vati Jumts Mīksta jumta seguma konstrukcija ar akmens vates siltuma izolāciju virs monolītās dzelzsbetona pārseguma plātnes Kāpnes Dzelzsbetona konstrukcija ar dekoratīvām metāla margām Balkoni un terases Pamats - monolītā dzelzsbetona plātne. Metāla margas, daļēji stiklotas. Logi Alumīnija logu un ārdurvju konstrukcijas. Alumīnija virsgaismas (daļēji stiklots jumts) konstrukcija kāpņu telpā. Krāsa – pelēkā Griestu augstums 3 m Starpsienas sausās telpās Ģipša bloki VG Orth80mm Starpsienas mitrās telpās Mitruma izturīgie ģipša bloki VG Orth 80mm Starpsienas starp dzīvokļiem Ģipša bloks 80mm – skaņas izolācijas akmens vate 50mm – Ģipša bloks 80mm Grīdas konstrukcija telpās Monolītā dz/b pārseguma plātne – skaņas izolācijas akmens vate – smalkgraudaina betona kārta 50mm ar disperso stiegrojumu Fasādes apdare Dekoratīvais apmetums, dekoratīvas apdares plātnes „TRESPA” Ieejas durvis dzīvokļos Metāla durvis no abām pusēm apšūts ar laminētām plāksnēm Lifts KONE lifts ar 480kg celtspēju Inženieriekārtas Ūdensvads Pilsētas ūdens apgādes sistēma. Atsevišķi karstā un aukstā ūdens skaitītāji katrā dzīvoklī. Apkure Gāzes apkure. Apkures katls BUDERUS. Radiatori JAGA. Regulējama apkures sistēma, katrā dzīvoklī ir atsevišķs elektro-skaitītājs. Elektrība Pilsētas elektrotīkls. Katram dzīvoklim individuāls skaitītājs.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com