Rīga, Mežaparks, Rusova iela

ID 19
Darbība Māja
Dzīvokļi 20
Cena (no-līdz) 53000-220000 Eur


Projekta apraksts:

EZERPARKA NAMI Astoņu kvalitatīvu dzīvojamo māju komplekss ar pārdomātiem dzīvokļu plānojumiem, pazemes stāvvietām, velonovietnēm un bērnu rotaļu laukumiem. Projekts ir daļa no plašās 24 ha teritorijas apbūves plāna, kas paredz jauna Rīgas mikrorajona – „Pilsētas pilsētā” – attīstību un izbūvi. Projekta unikālā priekšrocība ir sakārtota un inovatīva apbūve, jaunā pilsētas publiskā parka „Lūcijas Dārzs” izveidošana un unikālas kanālu sistēmas iekārtošana projekta teritorijā, pārdomātas transporta kustības shēmas un ērtu piebraucamo ceļu tīklu izveide. Tā ir iespēja izvēlēties mājokli topošajā jaunajā Rīgas mikrorajonā un aktīvi piedalīties tā attīstībā.

Infrastruktūra:

Ezerparks ir mikrorajons, kuram būs visas tiesības uz tuvā Mežaparka un Ķīšezera plašajām atpūtas iespējām. Mežaparkā atrodas viena no pilsētnieku iemīļotākajām atpūtas vietām Rīgas Zooloģiskais dārzs, kas ir vecākais Ziemeļeiropā. Tieši Mežaparkā atrodas Dziesmu svētku Lielā estrāde, kas reizi četros gados, kļūst par mājvietu vienam no vērienīgākajiem notikumiem kultūras dzīvē Dziesmu svētkiem. Mežaparks ir kļuvis par populāru riteņbraukšanas un skrituļošanas vietu, te var izīrēt skrituļslidas. Plašajā teritorijā izveidoti spēļu laukumi ar atrakcijām dažādu vecumu bērniem. Brīvdienās te notiek dažādi tirdziņi, sevišķi iecienīti ir vietējo eko-veselīgās zemnieku produkcijas "Slow Food" tirdziņi. Ziemā jebkuram Rīgas pilsētas viesim un iedzīvotājam ir iespēja par brīvu parkā baudīt distanču slēpošanas priekus divās slēpošanas trases. Mežaparks ir iemīļota atpūtas zona pilsētniekiem, kur iespējama aktīva atpūta visai ģimenei, iepazīstot vienu no skaistākajiem un zaļākajiem Rīgas rajoniem. Ezerparks ir vien 5 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra, tas ir arī galveno reģiona un pilsētas transporta maģistrāļu krustpunktā. Nākotnē tas būs tiešs pieslēgums Ziemeļu koridoram un Via Baltica, Austrumu maģistrālei un Dienvidu tiltam. Ezerparka Namiem apārtnē ir pārdomāta transporta kustības shēma un ērts piebraucamo ceļu tīkls. Uz Mežaparku no Rīgas centra ērti var nokļūt arī ar divriteni pa veloceliņu vai 11.tramvaju no Rīgas centra.

Tehniskā informācija:

Autostāvvietas Pazemes, 65 Mantu glabātuves 50 Ceļi Iekšpagalmā - bruģēti, ielas (pilsētas ielas) brauktuves asfaltētas, ietves bruģētas Rotaļu laukumi Ir iekšpagalmā Atpūtas zona Ir paredzētas iekšpagalmos Pamati pāļu pamati Ārsienas Aeroc bloku ar siltinājumu no ārpuses Pārsegumi monolītā dzelzsbetona Starpsienas starp dzīvokļiem aeroc bloku ar papildus skaņas izolāciju Jumts monolītā betona ar siltumizolāciju un PVC membrānas hidroizolāciju Balkoni metāla Fasādes apmestas, krāsotas Logi PVC Ārdurvis PVC Lifts IR Iekšdurvis koplietošanas daļā - metāla Apkure centralizētā no Rīgas Siltuma, ar individuālu uzskaiti katram dzīvoklim Ūdensapgāde pilsētas ūdensvads ar individuālu uzskaiti katram dzīvoklim Elektrība pieslēgums sadales tīklam ar individuālu uzskaiti katram dzīvoklim Ventilācija dzīvokļos gravitācijas ar mehānisko nosūci WC Telefons/Internets/TV ir, būs pieejami visi operatori Drošības pasākumi Ieejas durvis ar koda atslēgu, videonovērošana Grīda gaitenis, dzīvojamā istaba, guļamistaba- lamināta parkets, kolekcija "Studio", ražotājs "ROOMS", B=8mm Grīda vannas istaba, WC telpa - flīzes, kolekcija "Kaleidoscope", "Harmony", ražotājs "Kerama Marazzi", kolekcija "Stacatto", ražotājs "Kwadro Ceramika" Grīda balkons betons Sienas gaitenis, virtuve, dzīvojamā istaba, guļamistaba- krāsotas Sienas vannas istaba, WC telpa - flīzētas Santehnika VITRA Elektrība (sadales skapis/rozetes/apgaismojuma slēdži) – ir Telefons/Internets/TV ir, būs pieejami visi operatori Ventilācija Dzīvokļos gravitācijas ar mehānisko nosūci WC Durvis iekšdurvis - "Invado", Polija / ārdurvis - metāla


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com