Rīga, Teika, Ropažu iela

ID 2
Darbība Māja
Dzīvokļi 2
Cena (no-līdz) 63000-180000 Eur


Projekta apraksts:

JAUNĀ TEIKA. Projekta galvenās prioritātes ir energoefektivitāte, funkcionalitāte un pieejamība. Ērti, gaiši un klusi 35 līdz 115m2 dzīvokļi ar panorāmas logiem un katram savu balkonu. Dzīvokļi atrodas 10 un 12 stāvu ēkās ar labiekārtotu pagalmu, kur atrodas gan spēļu laukums mazajiem iedzīvotājiem, gan volejbola laukums sporta mīļotājiem. Visiem dzīvokļiem ir panorāmas logi, balkoni vai terases. Daļai balkonu ir logi, kas veido „otro fasādi”, tādējādi palielinot dzīvokļu izmantojamo platību, kā arī kalpo kā papildus skaņas un siltuma izolācija. Pēdējo stāvu dzīvokļos esošās terases paver skatu uz skaistākajām Rīgas vietām – Mežaparku, Ķīšezeru, zaļo Teiku vai pilsētas centra baznīcu torņiem.

Infrastruktūra:

Projekts vēsturiskā, leģendārā vietā, kur satiekas VEF rajona industriālās un kultūras vērtības un Teikas smalkums. Jaunā Teika apzināti veidota ļoti dinamiskā, urbānā vidē, apvienojot izcilas biznesa ēkas, dzīvojamos namus un dzīves telpu. Rajona mūsdienīgums slēpjas spējā unikāli sabalansēt dzīvošanas un darba zonu, sniedzot labākos resursus šeit dzīvojošo un strādājošo izaugsmei, labklājībai. Ērta sabiedriskā transporta plūsma. Turpat blakus 55 000 m2 atvēlēti birojiem, restorānam, sporta klubam, veikaliem un dažādu servisu sniedzējiem.

Tehniskā informācija:

Būvniecības procesā īpaša uzmanība tiek pievērsta mūsdienu tehnoloģiju un inženiertehnisko risinājumu izmantošanai, kas nodrošina energoresursu ekonomiju. Dzīvojamās telpas savstarpēji ir izvietotas tā, lai visos dzīvokļos iekļūtu maksimāli daudz dienas gaismas, un tie būtu pasargāti no ielu trokšņiem. Ēkas ir pievienotas pilsētas centrālajai ūdensapgādei, kanalizācijai un siltumapgādei. Dzīvokļos darbojas smartphone sistēma, kas ļauj attālināti caur mobilo tālruni regulēt telpu temperatūru. Iedzīvotāju drošībai teritorijā regulāri apgaitu veic apsardzes firmas darbinieks. Namu "gudrās mājas" sistēma nodrošina resursu ekonomiju. Apsaimniekošanas mēnešmaksa EUR/kvm: 0.48 Mantu glabātuves 1,5m2 līdz 4m2.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com