Rīga, Zolitūde, Apūzes iela

ID 207
Darbība Dzīvoklis
Dzīvokļi 18
Cena (no-līdz) 65500-145000 Eur


Projekta apraksts:

Jaunais projekts Apuzes ielā 13  ir mūsdienīgs un ekoloģisks. Projekta ideja ir cilvēka atgriešanās pie dabas. Prasības pēc kvalitatīvas, ekoloģiski tīras un drošas dzīves telpas pieaug. Trīs stāvu ēkā ir 18 ērti 2 istabu un 3 istabu dzīvokļi.

Ēka būvēta, balstoties uz celtniecības sistēmas „Velox” ekonormatīviem, garantējot mierīgu, komfortablu un veselīgu dzīves telpu. Ražošanā tiek izmantotas tikai dabiskas izejvielas, un neveidojas toksiski atkritumi, tai pašā laikā visi celtniecības atkritumi tiek otrreizēji pārstrādāti. Lieliski siltumizolācijas raksturlielumi labi sadzīvo ar mājas augstām siltuma akumulēšanas īpašībām. Tas nozīmē, ka ziemā jums būs silti, bet  vasarā patīkami svaigi – telpās neuzkrāsies karstums. 

Apuzes iela 13 - jūsu labsajūtas avots!

Infrastruktūra:

Jaunais projekts atrodas Pārdaugavā, Zemgales priekšpilsētā, Zolitūdē.  Klusais privātmāju rajons un aktīvā pilsētas dinamika veido lielisku vidi ērtai dzīvošanai.  Rīgas centrs ir ātri sasniedzams, Jūrmala ir 15 minūšu brauciena attālumā, līdz lidostai tikai dažas minūtes ceļā. Blakus atrodas bērnudārzi, skolas un  tirdzniecības centri. Viegli sasniedzamas sabiedriskā transporta pieturas un ērta satiksme.

 

Tehniskā informācija:

Ēkā ir 18 dzīvokļi (2 un 3-istabu dzīvokļi) izkārtoti 3 stāvos, platībā no 54 līdz 84 kvadrātmetriem. Ēka būvēta, izmantojot ekoloģiski tīru materiālu, kas sastāv no egles mineralizētām skaidām -  VELOX sistēmu – tas ir būvelementu komplekss uzreiz ar siltināšanu, arī iekļaujot griestu pārsegumus un iekšējās starpsienas. "Velox" siltumizolācija neļauj veidot tā saucamo aukstuma tiltu, un pateicoties tam tiek samazināts enerģijas patēriņš un līdz ar to – rēķini par apkuri.
Pievienojiet tam vēl augstu skaņas izolāciju un ugunsdrošību. Autonomā apkure. Dzīvokļi tiek pārdoti ar balto vai pilnu iekšējo apdari un santehniku. Ir iespējams izvēlēties apdares materiālus no projekta realizētāja piedāvātiem variantiem. Dzīvokļi ir pārdomāti un mūsdienīgi,  gaiši, ar lieliem logiem. Griestu augstums - 2.95 m. Slēgtā kāpņu telpa jūsu drošībai ir aprīkota ar audio domofonu. Skaists, labiekārtots un apzaļumots pagalms,  teritorija norobežota ar automātiskajiem vārtiem, video novērošanu. Stāvvieta automašīnām atrodas projekta teritorijā.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com