Jūrmala, Melluži, Kāpu iela JŪRMALAS PĒRLE

ID 208
Darbība Dzīvoklis
Dzīvokļi 27
Cena (no-līdz) 167000-225000 Eur


Projekta apraksts:

Jūrmalas Pērle  mājas ir uzbūvētas mūsdienīgajā Eiropas stilā,  kura pamata ideja ir atvērtas telpas un dabiska gaisma.

Jūrmalas Pērle komplekss sastāv no trim korpusiem ar atsevišķām ieejām, kurās izvietojas 27 luksus apartamenti, ar platību no 68,5 līdz 129,1 m2. Visiem apartamentiem ir paredzētas vietas apakšzemes autostāvvietā.

Mansardu stāvā ir ierīkotas plašas terases. Nožogota, labiekārtota un apsargājama Projekta teritorija.

Apartamenti tiek realizēti bez iekšējas apdares, tomēr katram apartamentam varam piedāvāt dizaina projektu, kuru pēc klienta vēlmes un saskaņošanas, kā arī pēc priekšapmaksas veikšanas, var īstenot 2-3 mēnešu laikā.

Ir pieejamas trīs apdares koncepcijas. Funkcionālais plānojums paredz virtuves apvienošanu ar viesistabu.

 

Infrastruktūra:

Jūrmalas Pērle apartamenti atrodas prestižā kūrorta zonā Rīgas jūras līča piekrastē.  Jūrmala ir Baltijas lielākais kūrorts, kas atrodas Rīgas līča piekrastē nieka 20 km attālumā no Rīgas. Modernā Jūrmala ir pazīstamākais un populārākais atveseļošanas centrs visā Baltijā.

  • Jūra 200 m
  • Jahtu - klubs2 km
  • Akvaparks «Livu Akvaparks»2 km
  • Spa centri un trenažieru zāles 1 km
  • Tenisa korti 2.5 km
  • Koncertzāle “Dzintari”1.5 km
  • Nacionālais parks «Kemeri»3 km
  • Dabas parks «Parakapa»3 km

Tehniskā informācija:

Apartamenti tiek realizēti bez iekšējas apdares, tomēr katram apartamentam varam piedāvāt dizaina projektu, kuru pēc klienta vēlmes un saskaņošanas, kā arī pēc priekšapmaksas veikšanas, var īstenot 2-3 mēnešu laikā.

Iekšējās apdares krāsu risinājuma pamatā ir jūras tematika - iedvesmojošie smilšu kāpu, jūras viļņu un vasaras pludmales augu toņi kopā ar nevaldāmo viļņu putu balto krāsu.

Vannas un tualetes istabās tiek izmantotas gaišo pasteļtoņu vai spilgto krāsu keramiskās flīzes, arī ar melnbaltiem grafiskiem rakstiem vai krāsu akcentiem.

CERAMICHE PIEMME VALENTINO,  CERAMICHE ELIGRES SIRIO, PETRACERS, VERNICE, PETRACERS RINASCIMENTO ražotāju flīzes ir ieklātas ar akcentiem horizontālajā vai vertikālajā virzienā.

Guļamistabās ir paredzēta pircēja izvēlēto tapešu izmantošana. Pamatā tiek piedāvāta sienu krāsošana gaišos pasteļtoņos. Dekoratīvajam uzsvaram piedāvājam sienu apdari ar flīzēm vai spilgto faktūras krāsošanu virtuves apdarei atbilstošajos toņos.

Īpašais dizaina elements – divlīmeņu tonētie griesti gaiteņos un dzīvojamās telpās, kuri ļauj oriģināli izvietot apgaismojumu.


Kontakts

26556228

kirils@artestate.lv

map-embed.com