Rīga, Jugla, Juglas iela

ID 28
Darbība Māja
Dzīvokļi 2
Cena (no-līdz) 84000-190000 Eur


Projekta apraksts:

Mierpilna atmosfēra un kvalitāte. Projektā piedāvāti plaši divu līdz četru istabu dzīvokļi ar iekštelpu platību no 62.5 m2 līdz 169.6 m2. Ēka atrodas blakus Juglas ezeram. Teritorija ir labiekārtota, apzaļumota, ar bruģētiem gājēju celiņiem, un blakus ēkai ierīkots bērnu spēļu laukums. Netālu atrodas Šmerļa un Juglas mežs, kā arī Juglas iepirkšanās centrs, kurā atrodas lielveikals RIMI un sporta klubs. 5 minūšu braucienā atrodas TP ALFA. Dzīvokļa cenā ir iekļauta viena vieta pazemes autostāvvietā.

Infrastruktūra:

Ēka atrodas blakus Juglas ezeram. Teritorija ir labiekārtota, apzaļumota, ar bruģētiem gājēju celiņiem, un blakus ēkai ierīkots bērnu spēļu laukums. Netālu atrodas Šmerļa un Juglas mežs, kā arī Juglas iepirkšanās centrs, kurā atrodas lielveikals RIMI un sporta klubs. 5 minūšu braucienā atrodas tirdzniecības parks ALFA.

Tehniskā informācija:

Visi dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari, un katram no tiem ir plaša terase vai balkons ar platību no 10.8 m2 līdz 159.1 m2. Dzīvokļos pieejamas elektrības pieslēgums, pilsētas apkure (katram dzīvokļiem individuālie siltuma skaitītāji), pilsētas ūdensapgāde un pilsētas kanalizācija. Pilnībā aprīkoti sanmezgli ar kvalitatīvu apdari, koka finierējuma iekšdurvis, koka pakešu logi, orth ģipša bloki, kas nodrošina daudz labāku izolāciju starp telpām, griestu augstums 3 m. Apsaimniekošana 0,48 EUR/m2.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com