Rīga, Ziepniekkalns, Putnu iela

ID 31
Darbība Māja
Dzīvokļi 2
Cena (no-līdz) 66000-105000 Eur


Projekta apraksts:

PUTNU IELA. Jaunais projekts ar Rīgas piepilsētas gaisotni un putnu dziesmām. Sešstāvu māja ar 60 divu un trīs istabu dzīvokļiem un virszemes autostāvvietām. Katram dzīvoklim ir plašs balkons un individuālas noliktavas telpas pagrabstāvā. Blakus jaunajai mājai ir vieta gan plašiem pagalmiem, gan bērnu spēļu laukumiem, savukārt neliela pastaiga ļaus izbaudīt piepilsētai raksturīgas dabas ainavas.

Infrastruktūra:

Putnu iela ir tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. 10.tramvajs (Centrāltirgus – Bišumuiža) – pietura Stērstu ielā. 23.autobuss (Abrenes iela – Baloži) – pietura CSDD 26.autobuss (Abrenes iela – Katlakalns) – pietura CSDD 19.trolejbuss (Pētersalas iela – Ziepniekkalns) - pietura Graudu ielā un Skaistkalnes ielā IZGLĪTĪBAS IESTĀDES TUVUMĀ: 47.vidusskola atrodas Skaistkalnes ielā 7 (latv.val.) Pārdaugavas pamatskola atrodas Kartupeļu ielā 2 (kr.val.) Rīgas internātpamatskola bērniem ar dzirdes traucējumiem atrodas Graudu ielā 21 Tuvumā tirdzniecības un izklaides komplekss „Riga Plaza” Mūkusalas ielā 71

Tehniskā informācija:

Centralizēta pilsētas siltumapgāde. Katram dzīvoklim paredzēts siltuma skaitītājs, radiatori ar regulējamiem termostatiem dzīvokļos. Centralizēta pilsētas ūdensapgāde. Katram dzīvoklim paredzēts aukstā un siltā ūdens skaitītājs. Elektrība - 3-fāzu pieslēgums. Virtuvēs, vannas istabās un WC paredzēta nosūces ventilācija. Katram dzīvoklim individuāli ventilācijas stāvvadi. PVC logi - Rehau Euro70 (115mm) profils ar trīskārtu stikla paketi ar diviem selektīviem stikliem, Thermix profils. Videonovērošana teritorijā. Ugunsdzēsības signalizācija katrā pagraba telpā, kāpņu telpā un bēniņos. Koda signalizācija pagrabā. Lamināta grīdas segums ar skaņu izolējošo starpkārtu. Flīžu segums, hidroizolācija, apsildāmās grīdas (vannas istabās). IFO podi un izlietnes, Hansgrohe jaucējkrāni, akmens masas vannas. Virtuves iekārtu pircēji uzstāda par saviem līdzekļiem. Tiek nodrošināti pieslēgumi virtuves tehnikai.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com