Rīga, Centrs, Grostonas iela

ID 34
Darbība Māja
Dzīvokļi 25
Cena (no-līdz) 140000-4700000 Eur


Projekta apraksts:

SKANSTES NAMI Grostonas iela 19, Grostonas iela 21 Atrašanās vieta ar augstu nākotnes perspektīvu – Rīgas centrā, no kurienes viss ērti sasniedzams, ir tikai viena no lietām, kas Jums ļaus dzīvot patiešām komfortabli. Mūsu arhitektu, būvinženieru un dizaineru komanda ir padomājusi par visu, lai Jūs varētu iespējami ilgi baudīt jauna mājokļa priekšrocības un komfortu: kvalitatīvu iekšējo un ārējo apdari, labu skaņas un siltuma izolāciju, drošības sistēmas, ērtu un izdevīgu komunālo maksājumu kārtību – Jūsu dzīvokļa individuālo skaitītāju rādījumi tiks nolasīti automātiski un Jūs saņemsiet vienu rēķinu par visu, lai Jūs un Jūsu ģimene baudītu komfortablu dzīvi.

Infrastruktūra:

Atrašanās vieta ir jaunajā Rīgas centrā – Skanstes mājās. Tikai dažu minūšu attālumā no bērnudārza, skolas, Olimpiskā centra, skaistumkopšanas saloniem, tirdzniecības centriem un sabiedriskā transporta.

Tehniskā informācija:

Ēkas būvniecībā, ārējā un iekšējā apdarē izmantojam tikai drošus, kvalitatīvus un pārbaudītus materiālus ar ilgu kalpošanas mūžu, tādēļ nodrošinām divu gadu garantiju Skanstes māju namam un dzīvokļiem, ikvienam tās iedzīvotājam sniedzot drošību un garantiju, ka visas nepilnības un nianses tiks novērstas. Skanstes mājas ļoti organiski iekļaujas Rīgas jaunajā centrā. Mūsdienīgā nama fasādi rotā terases, balkoni, pasteļtoņos krāsotas sienas ar oranžiem akcentiem. Nama fasāde un visas tā sienas ir rūpnieciski siltinātas, novēršot siltuma zudumus un risku, ka nama stūra dzīvokļi varētu būt jūtami vēsāki. Nama ārsienas un dzīvokļu starpsienas ir būvētas no sendvičtipa paneļiem, ko izgatavojis vadošais saliekamo dzelzsbetona konstrukciju ražotājs Eiropā „Consolis”. Sienu siltinājums ir iestrādāts rūpnieciski, nodrošinot izcilu siltuma un skaņas izolāciju.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com