Rīga, Purvciems, Ūnijas iela

ID 35
Darbība Māja
Dzīvokļi 22
Cena (no-līdz) 130000-3500000 Eur


Projekta apraksts:

PRIMAVERA ir jauns kvalitātes paraugs starp citām daudzdzīvokļu mājām. PRIMAVERA sešstāvu mājā ir 90 dzīvokļi 42,9–155,4 m2 platībā. Katram dzīvoklim ir paredzēta autostāvvieta un kopēja labiekārtota terase. Visiem dzīvokļiem ir franču balkoni. Lielajiem dzīvokļiem ir terases 53,8–58,1 m2 platībā. Dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļu apdarē ir izmantoti tikai starptautiski atzītu ražotāju izejmateriāli – Parador TrendTime grīdas (Vācija), Caparol krāsas (Vācija), Viva Ceramica flīzes (Itālija), Gustavsberg santehnika (Zviedrija)- tie ir tikai daži no pasaulē atzītiem zīmoliem, kurus sastapsiet PRIMAVERĀ. Visos dzīvokļos, bet jo īpaši mazākajos, jūs novērtēsiet funkcionālo un pārdomāto plānojumu. Efektīvi izmantots ir katrs kvadrātmetrs. Dzīvokļu interjeru izstrādājis projektēšanas birojs Arhis. Kopējais noskaņojums panākts ar dažādu faktūru mijiedarbību un dabiskiem toņiem – krēmkrāsu un smilškrāsas toni kombinācijā ar gaišām koka grīdām. PRIMAVERAI ir liela, apzaļumota un labiekārtota terase, kas ir pieejama tikai mājas iedzīvotājiem. Tā ir liela vērtība, ja dzīvojat dzīvoklī. Saulainā laikā jums nebūs jāsēž telpās, jo varēsiet atpūsties svaigā gaisā uz terases. Lieliski iesākta diena ar svētdienas brokastu kafijas krūzi uz terases? Tas šeit ir iespējams! Terase ir sadalīta astoņās zonās daudzveidīgai atpūtai – gan sportiskām aktivitātēm, gan mierīgai grāmatas lasīšanai. Te var atpūsties visa ģimene – gan bērni, gan pieaugušie. Vecāki var mierīgi lasīt grāmatu, sēžot ērtajos āra dīvānos, jo šeit ir bērniem droša vide – šūpoles ar prettriecienu pārklājumu, gumijas klājums spēļu laukumos un īpaši pārdomāts terases nožogojums, lai bērns nevarētu nedz pārkāpt tam pāri, nedz izspraukties cauri. Sportiskai atpūtai iekārtoti minifutbola, brīvdabas šaha laukumi un tenisa galdi.

Infrastruktūra:

Māja PRIMAVERA atrodas Rīgas centram tuvākajā mikrorajonā – Purvciemā, Ūnijas ielā 82. Blakus ir viss, kas nepieciešams – daudzveidīgs sabiedriskais transports, pārtikas lielveikali Rimi un Maxima, tirgus, skolas un bērnudārzi, poliklīnika, aptieka, t/c Domina, fitnesa klubs, Lido

Tehniskā informācija:

Mājas celtniecībai izmantota izturīgākā no konstrukcijām – dzelzsbetons. Monolīta dzelzsbetona kolonnu un siju karkass, monolīta dzelzsbetona starpstāvu pārsegumi. 
Ārsienas – vieglbetona bloku mūris (250 mm), siltinājums (50 mm) un vēja izolācija (30 mm). Mājai ir dīzeļģenerators, kas nodrošinās autonomu elektrības piegādi ēkai gadījumā, ja mikrorajonā nebūs elektrības. Pamatu konstrukcija Monolīta dzelzsbetona pēdas zem kolonnām. Ēkas konstrukcija Monolīta dzelzsbetona kolonnu un siju karkass, monolīta dzelzsbetona starpstāvu pārsegumi. 
Ārsienas – vieglbetona bloku mūris (250 mm), siltinājums (50 mm) un vēja izolācija (30 mm). 
 Starpsienas starp dzīvokļiem – dubults ģipškartona apšuvums (25 mm), skaņas izolācija (50 mm), vieglbetona bloku mūris (300 mm), skaņas izolācija (50 mm), dubults ģipškartona apšuvums (25 mm). Starpsienas dzīvokļos – ģipškartons uz metāla karkasa ar skaņas izolāciju (kopā 120 mm).
 Grīdas dzīvokļos – skaņas izolācija (40 mm), armēts virsbetons (50 mm).
 Grīdas terasēm – siltinājums (150 mm), hidroizolācija, izlīdzinošais smilšu slānis, betona plāksnīšu un oļu iesegums. Jumta konstrukcija Monolīta dzelzsbetona pārsegums (250 mm), siltinājums (150 mm), vēdināmais siltumizolācijas slānis (40 mm), ruļļveida jumta iesegums. Fasādes apdare 1. stāva līmenī – tonēts dekoratīvais apmetums, 2.–6. stāva līmenī – tonētas fasādes apšuvuma šķiedrcementa plātnes uz metāla karkasa.
 Kāpņu telpām – stiklota fasāžu konstrukcija. Logi, ārdurvis Koka pakešu logi. Ūdensvads, kanalizācija Stāvvadi un pieslēgumi iestrādāti sienās un komunikāciju šahtās. Katram dzīvoklim ierīkota atsevišķa patērētā ūdens uzskaite. Elektroapgāde Nokomplektēta dzīvokļa sadalne. Pilnībā nokomplektēts dzīvokļa spēka, kontaktligzdu un apgaismojuma tīkls, arī elektriskajām plītīm, dvieļu žāvētājiem un siltajām grīdām sanitārajos mezglos, veļas mašīnai.
 Sagatavots pieslēgums elektriskajam zvanam. Apkure Ēkai ir centralizēta apkures sistēma ar katram dzīvoklim atsevišķu uzskaiti. Pie logiem grīdā iebūvēti radiatori ar termoregulatoriem. Vēdināšana Izbūvēti kanāli piespiedu nosūcei sanitārajos mezglos un virtuves telpās. Signalizācijas sistēmas Visos dzīvokļos ir ugunsdrošības un apsardzes signalizācija. Automašīnu stāvvietā pie visām ēkas ieejām un pa ēkas perimetru uzstādītas videonovērošanas kameras. Telefona, datoru un TV sistēmas Katrs dzīvoklis nodrošināts ar diviem vītā pāra UTP kabeļiem telefonam, datortīklam un vienu koaksiālo kabeli televīzijas tīklam. Katrā dzīvoklī ierīkots vājstrāvu sistēmas skapis, no kura izbūvēts tīkls līdz telefona, datoru un TV kontaktligzdām. Iekštelpu apdare Grīdas apdare:
 kāpņu telpās – grīdā iebūvēti kvalitatīvi triju tīrīšanas līmeņu kājslauķi, epoksīda grīdas iesegums; gaiteņos – augstas izturības paklājveida iesegums;
 dzīvokļos – Parador tarkets TrendTime, sanitārajās telpās – akmens flīzes. Sienu apdare: kāpņu telpās un gaiteņos – apmestas, špaktelētas, slīpētas, gruntētas un krāsotas sienas;
 dzīvokļos – apmestas, špaktelētas, slīpētas, gruntētas, krāsotas, sanitārajās telpās – flīzētas sienas. Griestu apdare: kāpņu telpās – apmesti, špaktelēti, slīpēti, gruntēti un krāsoti griesti;
 gaiteņos – piekārtie ģipškartona un metāla moduļu griesti;
 dzīvokļos – apmesti, špaktelēti, slīpēti, gruntēti, krāsoti vai piekārtie ģipškartona griesti.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com