Rīga, Āgenskalns, Raņķa dambis

ID 39
Darbība Māja
Dzīvokļi 20
Cena (no-līdz) 70000-450000 Eur


Projekta apraksts:

RIVER PARK ir kvalitatīvi, komfortabli un mūsdienīgi vienas līdz četru istabu dzīvokļu īpašumi 34 līdz 165m² platībā un tiem pievienotajām domājamām daļām no ēkas un zemes. Ēkā ir divas kāpņu telpas ar liftiem. Pie nama centrālās ieejas 24 stundas diennaktī dežurēs nama uzraugs un darbosies videonovērošana. Visi dzīvokļi tiks veidoti ar pilnu apdari no augstvērtīgiem materiāliem. Dzīvokļu īpašniekiem tiks piedāvātas noliktavu telpas ēkas pagrabstāvā 5 līdz 14 m² platībā. Pirmā stāva dzīvokļiem ir 7 līdz 16 m² plašas terases. Ēkai ir piekrītošs zemesgabals ar kopējo platību 4635m². Teritorija tiks apzaļumota, izgaismota, tajā iekārtos autostāvvietas dzīvokļu īpašniekiem, izveidos bērnu rotaļu laukumu un bruģētus celiņus.

Infrastruktūra:

Atrodas pilsētas centra un Pārdaugavas krustpunktā. No rītiem Jūs nekavēs Jūrmalas un Juglas sastrēgumi pa ceļam uz darbu. No Rīgas centra un Vecrīgas Jūs šķir tikai trīs minūtes pāri Akmens tiltam. Skaistā vietā blakus Daugavai un Uzvaras parkam – vienas pieturas braucienā no Vecrīgas. Tikai minūtes gājiena attālumā plūst Mārupīte un Daugava, kā arī atrodas AB dambis. Tiešā sava mājokļa tuvumā viesnīcas Radisson Blu Daugava piedāvātos SPA centra pakalpojumus un izmantot Latvijas Nacionālās bibliotēkas sniegtās iespējas. Bērniem - rotaļu laukums, plašs parks ar pastaigu vietām, bērnu dārzs. Jauniešiem un aktīvās atpūtas cienītājiem - Rīgas veloceliņu krustpunkts, Zelta boulinga centrs, sporta stadions. Vasarā iespēja burāt, ziemā slēpot distanču slēpošanas trasē, kā arī makšķerēt visu gadu.

Tehniskā informācija:

Pamati Monolītbetona plātne. Ārsienas Ķieģeļu mūris, betona bloku mūris, siltināts no ārpuses un krāsojums. Pārsegumi Saliekamie dzelzsbetona paneļi, monolīts dzelzsbetons. Starpsienas Mūra starpsienas apmestas, krāsotas vai flīzētas, atbilstoši attiecīgajam telpu lietošanas mērķim. Jumts Koka un tērauda konstrukcijas, siltumizolācija, skārda lokšņu jumta segums. Iekšējās kāpnes Dzelzsbetona kāpņu laidi. Ēku logi Alumīnija konstrukcijas rāmji, trīskāršs stiklojums. Ēku ārdurvis Alumīnija konstrukcijas. Terases Metāla konstrukcijas, ēkas 1. stāvā . Lifts Divi moderni, jaunākās paaudzes (Otis) lifti . Vides pieejamība Ēkai nodrošināta pilna pieejamība personām ar īpašām vajadzībām( invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” atzinums), paredzētas nobrauktuves bērnu ratiņiem un ratiņkrēslu lietotājiem. Inženiertīkli Apkure Ēku siltumapgāde paredzēta no pilsētas siltumtīkliem (nodrošina „Rīgas Siltums”). Izbūvēts jauns siltummezgls ar vairākiem kontrolskaitītājiem. Katram dzīvoklim uzstādīts atsevišķs siltuma patēriņa skaitītājs, Ūdensapgāde Centralizēta pilsētas ūdensapgāde. Katrā dzīvokli aukstā un karstā ūdens uzskaitei paredzēti ūdens patēriņa skaitītāji. Elektrība Katram dzīvoklim savs elektrības skaitītājs, Ventilācija Ventilācijas projektā paredzēts nodrošināt, telpu izmantošanas veidam atbilstošu, mikroklimatu. Virtuvēs, vannas istabās un WC projektētas dabīgās un piespiedu ventilācijas mehāniskās nosūces sistēmas . Telefons, internets, TV Optiskais ātrgaitas interneta un TV datu pārraides kabelis. Drošības pasākumi 24 stundu vizuālā un fiziskā uzraudzība pie ēkas centrālās ieejas. Ugunsdzēsības un apsardzes signalizācijas sistēmas, videonovērošana. Kodu atslēga, sarunu iekārta pie ēkas ārdurvīm un dzīvokļos. Dzīvokļu apdare Grīda: gaitenis, virtuve, dzīvojamā istaba, guļamistaba Dabīgā koka(ozola) vairogparkets ar skaņu izolējošo starpkārtu - BOEN (Norvēģija) Grīda: vannas istaba, WC telpa Flīžu segums. Grīda: balkons Terašu dēļu koka grīda. Palodzes Ozolkoka finierētas. Griesti Krāsoti ar pusmatētu emulsiju, Sienas: gaitenis, virtuve, dzīvojamā istaba, guļamistaba Apmestas mūra sienas, špaktelētas un krāsotas ar pusmatētu ūdens emulsiju. Sienas: vannas istaba, WC telpa Flīžu apdare. Santehnika Podi-Laufen (Šveice), Vannas- Laufen (Šveice), Duškabīnes - Huppe (Vācija), Ūdensmaisītāji - Laufen( Šveice), Dvieļu žāvētāji - FLEX (Zviedrija). Virtuves Virtuves iekārta nav paredzēta, tiek nodrošinātas pieslēguma vietas virtuves tehnikai. Elektrība Pilns aprīkojums. Telefons, Internets, TV Iespēja pievienot telefonu, internetu un TV. Ventilācija Virtuvēs, vannas istabās un WC pievienota nosūces ventilācija. Tvaika nosūcējiem ir paredzēta pieslēguma vieta. Dzīvokļa ārdurvis Reaton - ozolkoka, ugunsdrošas ( ABLOY firnitūra). Dzīvokļa iekšdurvis Reaton - finierētas ozolkoka( ABLOY furnitūra)


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com