Rīga, Jugla, Brīvdabas iela

ID 50
Darbība Māja
Dzīvokļi 11
Cena (no-līdz) 114000-355000 Eur


Projekta apraksts:

Brīvdabas nams atrodas Rīgā, Brīvības gatvē pie Etnogrāfiskā Brīvdabas muzeja. Ēka izvietota parka zonā, tikai 200 m attālumā no Juglas ezera, pateicoties kam, šeit var baudīt mieru un klusumu. Pilsētas centrs atrodas 10 min brauciena attālumā. Ēka celta 2008.gadā. Ēkai ir 3 stāvi ar mansarda izbūvi un pagrabstāvs, kurā atrodas pazemes autostāvvietas. Ēka ir nodrošināta ar liftiem, katrs dzīvoklis ir aprīkots ar iebūvētu domofonu. Ēkā pieejamas pilsētas inženiertehniskās komunikācijas (elektrība, kanalizācija, gāze), ūdens no dziļurbuma. Pārdošanā tiek piedāvāti 11 dzīvokļi (2 līdz 5 istabas) platībā no 59.9 līdz 186.1 kv.m, no kuriem 3 dzīvokļi ir 2 līmeņos. Dzīvokļi ir ar pilnu iekšējo apdari. Cenā ir iekļauta iebūvēta virtuves iekārta ar sadzīves tehniku. Iespējams iegādāties pazemes autostāvvietu par 10 000 EUR.

Infrastruktūra:

Brīvdabas nams atrodas Rīgā, Brīvības gatvē pie Etnogrāfiskā Brīvdabas muzeja. Ēka izvietota parka zonā, tikai 200 m attālumā no Juglas ezera, pateicoties kam, šeit var baudīt mieru un klusumu. Pilsētas centrs atrodas 10 min brauciena attālumā. Ērta sabiedriskā tarnsporta pieejamība.

Tehniskā informācija:

Pamati – dzelzsbetons/betons sienas un starpsienas - vieglbetons pārsegums - dzelzbetons/ betons jumta konstrukcijas - dzelzbetons/ betons jumta segums - gumijotie lokšņu materiāli/ruberoīds ārējā apdare - dekoratīvais apmetums/krāsojums Dzīvokļu apdare: divslāņu parkets (dažādi toņi), finierētas durvis, „Ideal standard” santehnika, „Jung” slēdži un rozetes, vācu ražotāja „Alno AG” virtuves mēbeles, Bosch virtuves sadzīves tehnika.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com