Rīga, Āgenskalns, Liepājas iela

ID 51
Darbība Māja
Dzīvokļi 20
Cena (no-līdz) 106000-350000 Eur


Projekta apraksts:

MĀRAS DĀRZI. Skaists projekts vienā no senākajiem Rīgas rajoniem — Āgenskalnā, līdzās Māras dīķim. Projekta idejas autors ir arhitekts Andis Sīlis. Māras dārzu apkārtne ir pilnībā apzaļumota un liela daļa projekta teritorijas ir atvēlēta jauna parka ierīkošanai, veidojot pievilcīgu vidi un ainavas dizainu — atbilstošu ēku līmenim. Projektu veido sešstāvu un piecstāvu dzīvojamās ēkas, kurās ir iespēja izvēlēties savām prasībām atbilstošāko dzīvojamo telpu. 

Infrastruktūra:

Neskatoties uz zaļo apkārtni un tai raksturīgo mieru un klusumu, projekts atrodas vietā ar pilnībā attīstītu infrastruktūru, 15. minūšu attālumā no Rīgas starptautiskās lidostas, 10 minūšu attālumā no pilsētas vēsturiskā centra un 20 minūšu attālumā no Jūrmalas. Par drošību gādā diennakts apsardze un teritorijas video novērošana arī bērnu rotaļu laukumos, pieejamas plašas pazemes autostāvvietas. Būtiska projekta priekšrocība ir klusums. Māras dārzu apkārtne ir pilnībā apzaļumota un liela daļa projekta teritorijas atvēlēta jauna parka ierīkošanai un labiekārtošanai, izveidojot pievilcīgu vidi un ainavas dizainu, atbilstošu ēkas līmenim un prasībām. Neskatoties uz zaļo apkārtni un neiedomājamo klusumu, projekts atrodas vietā ar pilnībā attīstītu infrastruktūru. Labi attīstīti ir sabiedriskā transporta pakalpojumi – uz pilsētas centru un atpakaļ var nokļūt ar vairāku maršrutu autobusiem, trolejbusu, tramvaju un mikroautobusiem. Tikai dažu minūšu gājiena attālumā atrodas Āgenskalna tirgus, dažādi veikali, kafejnīcas un restorāni. Netālu atrodas arī ģimnāzija, skolas un bērnudārzi.

 

Tehniskā informācija:

Ikviens dzīvoklis ir aprīkots ar terasi, balkonu, ziemas dārzu vai lodžiju. Ēku pirmajos stāvos dzīvokļi ir veidoti kā nelielas mājas ar krāšņiem dārziem un terasēm. Arī ēku augšējiem stāviem ir lielas terases un plaši panorāmas logi, kas ļauj pilnībā pārskatīt apkārtnes burvību. Dzīvokļu apdare: „Solidfloor” 3 slāņu vienjoslas parketa grīda. Pieejamie toņi Ozols rustic, Ozols balināts/tumšs. Finierētas durvis, pieskaņotas parketa tonim. „Huppe” dušas kabīnes, „Pamessa” flīzes, „Jung LS990” slēdži un rozetes, „Ideal standard” santehnika (tualetes pods, bidē, vanna, furnitūra), „Leicht Avance” (www.leicht.de) virtuves mēbeles, Siemens, AEG virtuves sadzīves tehnika.

Objekti:

id Stāvs Dzīvoklis Platība Cena
690 1 / 6 1233 153 m2 149000.00
691 2 / 6 260 102 m2 225000.00
692 2 / 6 260 102 m2 225000.00

Kontakts

+371 25403889

madara@artestate.lv

map-embed.com