Rīga, Daugavas kreisais krasts, Lielirbes iela

ID 52
Darbība Māja
Dzīvokļi 20
Cena (no-līdz) 143000-519000 Eur


Projekta apraksts:

PANORAMA PLAZA. Tas ir eksluzīvs projekts Pārdaugavā, Lielirbes ielā 13, no kura logiem paveras lieliski panorāmas skati. Šis ir nams ar ērtu ģeogrāfisko atrašanās vietu un nodrošinātu ikdienas komfortu. Moderni un ērti dzīvokļi, no nama logiem paveras pasakaini skati uz pilsētu un tās apkārtni. Jaunuzceltajā 30-stāvu namā iebūvēti lifti, ventilācijas sistēma, izbūvēta pazemes stāvvieta, tiek veikta videonovērošana, ir dzīvā apsardze, labiekārtota piemājas teritorija, bērnu rotaļu laukums un autostāvvieta nama viesiem. Kopējā platība - no 67,2 m2 līdz 165,5 m2 Pilna iekšējā apdare. Panorāmas skati no dzīvokļu logiem – uz Vecrīgu, Pārdaugavu, Torņakalnu, Mārupi, Pleskodāli vai Jūrmalu.

Infrastruktūra:

Attīstīta infrastruktūra, kas ļauj sasniegt jebkuru punktu pilsētā dažu minūšu laikā, vairāki lielveikali un tirdzniecības centri, kā arī visi ikdienā nepieciešamie pakalpojumi. PANORAMA PLAZA atrodas tieši starp Rīgas centru un lidostu Rīga. 700 m attālumā no dzīvokļu kompleksa ir pieejams iepirkšanās centrs „Spice”, 500 m no PANORAMA PLAZA durvīm atrodas boulinga centrs un sporta klubs aktīvākai laika pavadīšanai. Pāri ielai Šampētera rajonā esošā skola nodrošinās bērnus ar kvalitatīvu izglītību. Dzīvokļu ēkas teritorijā ir attīstīta speciāli mājas iedzīvotājiem domāta infrastruktūra, kurā ietilpst bērnudārzs, automazgātuve, piemājas veikaliņš, kafejnīca. Rīgas centrs ir sasniedzams 15 minūšu laikā ar personīgo automašīnu vai labi attīstīto sabiedrisko transportu, kas kursē pa blakus esošo Lielirbes ielu. Tikai 14 km attālumā ir kūrortpilsēta Jūrmala ar tās piedāvātajām atpūtas iespējām, balto pludmali un zaļo priežu mežu.

Tehniskā informācija:

Iebūvēti lifti, ventilācijas sistēma, izbūvēta pazemes stāvvieta, tiek veikta videonovērošana, ir dzīvā apsardze, labiekārtota piemājas teritorija, bērnu rotaļu laukums un autostāvvieta nama viesiem. Pilna apdare, augstvērtīgi materiāli. Iebūvētas kvalitatīvas virtuves mēbeles un aprīkojums. Mūsdienīga santehnika. Ietilpīgi iebūvētie skapji. Autostāvvieta par papildus maksu – no 12 000 EUR līdz 15 000 EUR par vienu vietu.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com