Rīga, Centrs, Elizabetes iela

ID 63
Darbība Māja
Dzīvokļi 2
Cena (no-līdz) 109000-320000 Eur


Projekta apraksts:

ELIZABETES REZIDENCE. Projekts ir klasiskās arhitektūras un mūsdienu celtniecības tehnoloģiju, oriģinālu dizaina risinājumu un maksimālu ērtību unikāls apvienojums. Ēka, kas atrodas uz vienas no pilsētas prestižākajām ielām Elizabetes ielā 22, ir būvēta 1899. gadā pēc lielākā latviešu arhitekta Konstantīna Pēkšēna projekta. Pārdomātie plānošanas risinājumi saglabā ēkas plašumu, piešķir mājoklim oriģinalitāti un mūsdienīgumu un ļauj efektīvi izmantot katru platības kvadrātmetru, kas būtiski uzlabo dzīvošanas kvalitāti. Optimālie dzīvokļu izmēri ļauj izvēlēties sev vispiemērotāko variantu: 2-istabu no 43 līdz 58 m, 3-istabu no 66 līdz 76 m, 4-istabu no 81 līdz 93 m. Restaurētā ēkas fasāde ir aprīkota ar Led gaismas ķermeņiem, kas ne vien rotā to, bet arī, atbilstoši Rīgas Domes lēmumam, ļauj nama iedzīvotājiem saņemt zemes nodokļa atlaidi līdz 70%. Visi dzīvokļi šajā projektā tiek pārdoti ar pilnu apdari. Visos dzīvokļos paredzēts pieslēgt apsardzes un ugunsgrēka signalizāciju, internetu un televīziju. Uzticams siltuma piegādātājs namam ir firma Rīgas Siltums. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar savu patērētā siltuma uzskaites sistēmu, kas palīdzēs samazināt un kontrolēt apkures izmaksas. Šī sistēma darbojas ar tālvadību, un pati nolasa rādītājus.

 

 

Infrastruktūra:

Ēka, kas atrodas uz vienas no pilsētas prestižākajām ielām Elizabetes ielā 22. Tikai 5-10 minūšu gājiena attālumā atrodas Vecrīga, Vērmaņdārzs, Daugava un krastmala, jūras osta un jahtklubs, kā arī starptautiskā dzelzceļa stacija un autoosta, piepilsētas stacija, no kuras ar elektrovilcienu 20 minūtēs var nokļūt Jūrmalā. Dažu soļu attālumā atrodas Berga Bazārs, omulīgas kafejnīcas un grezni restorāni, veikaliņi un tirdzniecības centri, muzeji, restorāni, klubi un fitnesa centri.

 

Tehniskā informācija:

Rekonstrukciju veic sabiedrība AB Build, viens no Latvijas būvniecības tirgus līderiem, kura nevainojamā reputācija garantē augstu būvniecības kvalitāti. Ieejas durvju apdarei ir izmantots ozola masīvkoks, iekšdurvju apdarei – dabiskā finiera skaida; apdarē ietilpst dabisks parkets, oriģinālo logu precīzas kopijas, Villeroy&Boch un Hansgrohe santehnika un ekskluzīvas sērijas itāļu flīzes no vadošajiem ražotājiem. Fasādes dzīvokļu logu skaņas izolācijas līmenis ir 40 DB, kas ir maksimālais iespējamais rādītājs šāda tipa koka rāmjiem un garantē aizsardzību no trokšņa. Visi dzīvokļi šajā projektā tiek pārdoti ar pilnu apdari. Projektā izmantota vadošo uzņēmumu santehnika – Villeroy & Boch klozetpodi, Balteco vannas un duškabīnes, Eumar izlietnes un Hansgrohe jaucējkrāni. Vadošo Eiropas ražotāju piedāvātais dabīgais ozolkoka un oša parkets ar iespēju izvēlēties vienu no trim variantiem. Ekskluzīvas sērijas itāļu flīzes no vadošajiem ražotājiem Lafaenza – sērija Pretiosa un Imola Ceramica – sērija Antares.


Kontakts

26556228

Info@artestate.lv

map-embed.com