Rīga, Imanta, Ērkšķu iela

ID 69
Darbība Māja
Dzīvokļi 15
Cena (no-līdz) 85000-170000 Eur


Projekta apraksts:

ĒRKŠĶU IELA. Projekts atrodas klusā, zaļā privātmāju rajonā, norobežotā teritorijā ar bruģētiem celiņiem, bērnu rotaļu laukumu un zaļo zonu mierīgai atpūtai, kas ļaus justies kā privātmājā. Katram dzīvoklim ir sava atsevišķa ieeja, uzstādīts autonoms gāzes apkures katls, kā arī individuāla automašīnas stāvvieta pie mājas durvīm. Projekts sastāv no trīs ēkām, kurās izvietoti 10 divu istabu un trīs istabu dzīvokļi, kā arī 14 divstāvu dzīvokļi ar savu zaļo zonu. Dzīvokļi ir platībā no 69.5 līdz 200 m2. Piedāvājam klientiem iegādāties dzīvokļus ar balto apdari, vai kādu no diviem apdares veidiem – Basic vai Modern, pēc savas izvēles pieskaņojot sienu toņus un citus apdares elementus. Teritorijā ir bruģēts un asfaltēts piebraucamais ceļš; iekopts zālājs. Mājas no vienas puses ieskauj lapu koki, bet no otras – privātmājas. Ēku fasādē izmantots dekoratīvs apmetums, kas papildināts ar tumšas krāsas koka dēlīšu elementiem, padarot šo par dizainiski vienu no interesantākajiem māju kompleksiem tuvākajā apkārtnē.

Infrastruktūra:

Projekts atrodas vienā no pieprasītākajiem Rīgas mikrorajoniem - Imantā, privātmāju rajonā, blakus Jūrmalas gatvei un Kurzemes prospektam. Sabiedriskā transporta tuvums (autobuss, vilciens) nodrošina lielisku saikni ar Rīgas centru un Jūrmalu, kas ļauj Jums nokļūt vēlamajā galamērķī ātrāk. Tuvākajā apkārtnē ir labi attīstīta infrastruktūra – netālu atrodas lielveikali (Rimi, Maxima), vairāki bērnudārzi, sākumskolas, vidusskolas, mākslas un sporta skolas, kultūras un veselības aprūpes iestādes.

Tehniskā informācija:

Dzīvokļu plānojums un lielie logi nodrošina gaišumu un plašumu visās dzīvokļa telpās neatkarīgi no to novietojuma. Pirmā stāva un divstāvu dzīvokļiem ir sava izeja uz pieguļošo teritoriju vai terasi. Divstāvu dzīvokļos ir iespēja uzstādīt kamīnu. Jūsu drošībai - dzīvokļos uzstādītas apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas. Projektā izmantoti augstvērtīgi materiāli – nodrošinot lielisku siltuma un skaņas izolāciju. Autonomā gāzes apkure Junkers ļaus Jums pašiem ne tikai kontrolēt temperatūru dzīvoklī, bet arī būtiski samazinās Jūsu izmaksas. Siltumu un karsto ūdeni dzīvokļos nodrošina autonomie gāzes apkures katli, auksto ūdeni un kanalizāciju - pieslēgumi pilsētas komunikācijām.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com