Rīga, Centrs, Rūpniecības iela

ID 78
Darbība Dzīvoklis
Dzīvokļi 5
Cena (no-līdz) 245000 - 590000 Eur


Projekta apraksts:

RESIDENCE LUMIERE. Daudzdzīvokļu nams ir celts 1910. gadā pēc slavenā vācu meistara Artura Mēdlingera projekta un iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā kā jūgendstila arhitektūras piemineklis. Lumiere – tulkojumā no franču valodas – “gaisma” – savu būtību pauž ēkas koncepcijā, kas ir Rīgas vēsturiskais centrs un mūsdienu prestižākā galvaspilsētas daļa. Ārēji modernā un spožā ēka piedāvā plašus un gaismas pielietus apartamentus ar jūgendstilam raksturīgiem augstiem griestiem, lieliem logiem un gracioziem balkoniem. Iekšpagalma fasādi rotā gaumīgi balkoni, kas atrodas austrumu un dienvidu pusē pie viesistabām, nodrošinot telpas ar saules gaismu un siltumu, savukārt nama augšstāvos izvietoti 4 divstāvu mansarda apartamenti ar lieliem panorāmas skata logiem Pieejami lieliski divstāvu penthausi ar gaismas akām, grezna kāpņu telpa ar stikla kupolu un elegants lifts ar panorāmas skatu. Jūs priecēs ne tikai bāgātīgais ēkas izgaismojums, bet arī neviltoti draudzīgais konsjerža smaids. Residence Lumiere ir ēka ar īpašu nozīmi un izmalcinātības auru.

Infrastruktūra:

Lumiere Residence atrodas Rīgas klusajā centrā, kas apveltīts ar unikālu arhitektūru un atmosfēru, izstaro mieru un gauimi. Šeit atrodas skolas, veikali un lieliski restorāni, mājīgas kafejnīcas. Netālu ir skaisti iekopti dārzi un parki, kanals un dīķis, gleznaini paviljoni un strūklakas. Piecu minūšu gājienā ir Vecrīga- popularākais tūristu objekts Rīgā! Tuvumā ir Daugavas krastmala ar jahtklubiem un bohemiskā Andrejsala.

Tehniskā informācija:

Lumiere Residence namā ir labiekārtoti 24 plaši un gaiši premium klases dzīvokļi, bet augšstāvos izvietoti 6 divstāvīgi penthausi ar grandioziem panorāmas skata logiem. Pieejama arī pazemes autostāvvieta un noliktavas telpas, ko ar dzīvojamo mājas daļu ērti savieno lifts. Visi apartamenti pieejami ar pilnu apdari, kam dizaineri izstrādājuši arī telpu interjera iekārtošanas variantus - no art deco stila līdz mūsdienīgam risinājumam. Dzīvokļi ir gaiši un ērti, ar lieliem logiem un plašu plānojumu, apsildāmām grīdām vannas istabā un individuāliem siltuma skaitītājiem, kā arī papildus iedzīvotāju ērtībām tiek plānots nodrošināt konsjerža servisu.

Objekti:

id Stāvs Dzīvoklis Platība Cena
1416 4 / 7 13 160 m2 1400.00
1648 3 / 7 6 158 m2 1500.00

Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com