Rīga, Centrs, Lāčplēša iela

ID 85
Darbība Māja
Dzīvokļi 5
Cena (no-līdz) 197000-392000 Eur


Projekta apraksts:

LĀČPLĒŠA IELAS ēka tika uzcelta 1909.gadā pēc Paula Mandelštama projekta un ir Jūgendstila dzīvojamās apbūves paraugs. Ēka ir iekļauta valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā kā vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis. Māja atrodas valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa "Rīgas pilsētas vēsturiskais centrs" un UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma vietas "Rīgas vēstiriskais centrs" teritorijā.

Infrastruktūra:

Dzīvojamā ēka Rīgā, Lāčplēša ielā 7 tika uzcelta 1909.gadā pēc Paula Mandelštama projekta un ir Jūgendstila dzīvojamās apbūves paraugs. Ēka ir iekļauta valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā kā vietējās nozīmes arhitektūras piemineklis. Māja atrodas valsts nozīmes pilsētbūvniecības pieminekļa "Rīgas pilsētas vēsturiskais centrs" un UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma vietas "Rīgas vēstiriskais centrs" teritorijā.

Tehniskā informācija:

Rekonstrukcijas projekts paredz: Fundamenta un ēkas konstrukcijas nostiprināšana. Koka pārsegumu nomaiņa uz dzelzsbetona pārsegumiem. Jauna jumta uzstādīšana. Jaunu liftu ierīkošana abās kāpņu telpās. Centrālās apkures uzstādīšana ar individuāliem siltuma skaitītājiem katram dzīvoklim. Fundamenta un ēku konstrukcijas nostiprināšana. Koka pārsegumu nomaiņa uz dzelzsbetona pārsegumiem. Jauna jumta Rannila Classic uzstādīšana. Jaunu liftu OTIS ierīkošana abās kāpņu telpās. GeN2 Comfort innovatīva liftu sistēma, kas nodrošina vides aizsardzību, ReGen piedziņas samazina enerģijas patēriņu līdz 75%, ilgizturīgas plakanas siksnas palīdz samazināt vibrāciju, kas minimizē troksni, kas ir izšķiroši svarīgi tiem īrniekiem, kuri atrodas tuvu liftu sistēmai. Visu inženierkomunikāciju nomaiņa: Moderna apkures mezgla uzstādīšna, siltumenerģijas skaitītājs katram dzīvoklim. Kanalizācijas, karstā un aukstā ūdens apgādes sistēmas nomaiņa. Ventilācijas sistēmas Aereco ierīkošana. Aereco unikāla mitruma jūtīga ventilācijas sistēma, kas telpās ievada tādu svaiga gaisa daudzumu un izvada piesārņoto gaisu, cik nepieciešams konkrētajā mirklī. Sistēmas darbu nodrošina sensori, kas reaģē uz gaisa relatīvā mitruma rādītājiem. Elektrosistēmas nomaiņa (elektroinstalācijas, slēdži, rozetes). Ugunsdrošības sistēmas un apsardzes signalizācijas montāža. Optiskā interneta kabeļa Lattelecom ievilkšana. Iespēja pieslēgties pie satelīta un kabeļtelevīzijas. Iekšējās apdares darbi:Pilna apdare. Saglabājušos griestu reljefu atjaunināšana. Kāpņu telpas restaurācija.Ēkas fasādes restaurācija. Āra apgaismojuma ierīkošana. Logu un durvju maiņa. Koka logi ar energoefektīvu selektīvo pārklājumu. Teritorijas labiekārtošana. Vēsturiskās ieejas pagalmā (no Skolas ielas) atjaunošana.

Objekti:

id Stāvs Dzīvoklis Platība Cena
221 2 / 6 3 107 m2 350000.00
222 2 / 6 3 107 m2 350000.00

Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com