Rīga, Centrs, Kazarmu iela

ID 87
Darbība Māja
Dzīvokļi 22
Cena (no-līdz) 54000-202000 Eur


Projekta apraksts:

SOLEA RESIDENCE Mūsdienīgi dzīvokļi jaunajā projektā Rīgas vēsturiskajā centrā. Rekonstruēta un renovēta ēka. Dažāda veida un lieluma dzīvokļi ar klvalitatīvu iekšējo apdari, pilnībā rekonstruētā mājā. Dzīvokļi piedāvāti ar kvalitatīvu iekšējo apdari, trīskāršs parkets, PVC logi, augstvērtīgas flīzes, finierētas durvis (ozolkoks), jauni, regulējami radiatori. Gāzes apkure katram dzīvoklim. Dzīvokļi tiek pārdoti kopā ar zemes domājamām daļām. Piedāvātie dzīvokļi ir platībā no 32 – 82 m2.

Infrastruktūra:

Rīgas vēsturiskais centrs. Jaunā daudzdzīvokļu māja atrodas ļoti labā ar labu infrakstruktūru attīstītā vietā, mājīgs nams ar aprīkotām stāvvietām, labiekārtotu pagalmu, atpūtas zonām, izveidots viss nepieciešamais Jūsu ērtībām un labsajūtai.

Tehniskā informācija:

Ēka celta 1890.gadā, funkcionālisma stilā. Autonoma gāzes apkure. Dzīvokļi pieejami ar pilnu apdari. Pagalmā vieta auto. Dzīvokļi piedāvāti ar kvalitatīvu iekšējo apdari, trīskāršs parkets, PVC logi, augstvērtīgas flīzes, finierētas durvis (ozolkoks), jauni, regulējami radiatori. Gāzes apkure, ļaus Jums ietaupīt ekspluatācijas mēneša izmaksas. Dzīvokļi tiek pārdoti kopā ar zemes domājamām daļām.


Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com