Rīga, Centrs, Rūpniecības iela

ID 95
Darbība Māja
Dzīvokļi 13
Cena (no-līdz) 185000-355000 Eur


Projekta apraksts:

PARK ALLEY Jauna daudzdzīvokļu māja atrodas vienā no visiecienītākajiem Rīgas centra rajoniem – Klusajā centrā. Pilsētas centram atbilstošs projekts, kas lieliski iekļaujas apkārtējā ainavā, to atsvaidzinot ar mūsdienīgu arhitektūru, vienlaicīgi nodrošinot pilsētas centram raksturīgo dzīves kvalitāti un izsmalcinātību. PARK ALLEY ir grandiozs projekts, kas savienos Rūpniecības un Pulkveža Brieža ielas ar skaistu un klusu gājēju aleju, izveidojot jaunu elitāru dzīvojamo māju kvartālu ar mājīgiem iekšpagalmiem, soliņiem, gājēju celiņiem un labiekārtotu apzaļumotu teritoriju. Jauna daudzdzīvokļu dzīvojamā māja atrodas līdzās Rīgas vēsturiskajam vēstniecību rajonam, tuvu Rīgas aktīvajam centram. Daudzu profesionāļu komandas pūliņi stāv aiz PARK ALLEY ievērību cienīgās kvalitātes, kurā ieguldīts smags darbs un sevis veltījums, lai radītu ideālu namu jums un jūsu ģimenei. Lielisks projekts PARK ALLEY piedāvā 35 kluba tipa dzīvokļus ar pilno iekšējo apdari un dzīvojamo platību sākot no 41 kv.m. (studio tipa dzīvokļi) līdz 147 kv.m. Iedzīvotāju ērtībām un drošībai ēkā tiks ierīkoti 2 lifti. Ēkas 1. stāvā būs dažāda veida izīrējamas komercplatības, ieejas vestibils ar recepciju un atpūtas zona.

Infrastruktūra:

Atrodas līdzās apzaļumotiem parkiem, ārvalstu vēstniecībām, finanšu iestādēm un izsmalcinātiem restorāniem. Vēsturiskais pilsētas centrs; - ēka atrodas tikai 25 minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas un pilsētas centra; - 30 minūšu gājiena attālumā no Centrālās dzelzceļa stacijas un autoostas; - blakus atrodas skaists parks, tenisa korti un sporta arēna; - labi attīstīta infrastruktūra un ērta sabiedriskā transporta kustība. Brauciens līdz lidostai Jums aizņems tikai 20 min, bet līdz Jūrmalai 20 - 25 min.

Tehniskā informācija:

Piedāvājam ekskluzīvus dzīvokļus mūsdienīgā, ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotā ēkā. Ekskluzīvi dzīvokļi tiek piedāvāti iegādei ar pilnu, augstvērtīgu iekšējo apdari (ieskaitot santehniku, nokrāsotas sienas un parketa grīdas). Istabu skaits – no 2 līdz 4, ar 1, 2 vai 3 guļamistabām. Gandrīz visiem dzīvokļiem paredzēta terase vai balkons, kas ir retums Rīgas centrā!

Objekti:

id Stāvs Dzīvoklis Platība Cena
1415 4 / 7 14 75 m2 770.00

Kontakts

+371 26 701 712

madara@artestate.lv

map-embed.com