Dzīvoklis projektā «Lofts & Rosegold»

Strēlnieku iela 8, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Латвия

Информация

Lofts & Rosegold ir iemiesots arhitektūras mākslas šedevrs, kas savā dizainā apvienojis krāšņu divu izsmalcinātu stilu apvienojumu – Rosegold, kas izteikts mūsdienu arhitektūras stilā, kas nākotnē noteikti kļūs par 21. gadsimta mākslas pieminekli, un Lofts – svinīgas neorenesanses piepildīts. Projekta filozofija ir personificēta Hygge stilā — Skandināvijas valstīs radušos jēdzienu, kas apzīmē mājīguma un komfortablas saskarsmes sajūtu ar labklājības un apmierinātības sajūtām.
Grezni un komfortabli Premium + klases apartamenti, ar pilnu augstas kvalitātes un tādas pašas klases apdari mēbelēm un sadzīves tehniku: viesistabā mēbeles ar riekstu apdari, dabīgas parketa grīdas ar apsildi, misiņa cokoli uz iebūvētām virtuves mēbelēm, granīta akmens virsmas, sadzīves tehnika “Miele”, ledusskapis “Liebherr”, izlietne dabīgā akmens vannas istabā — onikss, abos sanmezglos apsildāmas grīdas un spoguļi ar izgaismojumu, saimnieciskajā istabā veļas un žāvēšanas mašīnas “Miele” un arī siltās grīdas, ventilācija.
Dzīvoklis izvietots jaunās ēkas piektajā stāvā, tam ir racionāls plānojums, 2 mājīgas guļamistabas, no kurām galvenā guļamistaba ir ar savu harmonisko vannas istabu, kas ļauj baudīt ūdens procedūras. Otrā bērnu guļamistaba, plaša dzīvojamā istaba ar virtuves zonu un darba kabineta zonu, garderobes telpa, tualete ar dušas kabīni, gaitenis un balkons. Nekustamais īpašums tiek pārdots ar mēbelēm un sadzīves tehniku, tāpat ir iespēja iegādāties vienu stāvvietu automašīnai pazemes autostāvvietā un pieliekamo.
Arī ēkas koplietošanas telpas ir kvalitatīvi veidotas ar labākajiem materiāliem ar izsmalcinātu dizainu, Jūsu rīcībā ir plaša un komfortabla foajē ar konsjeržu, bērnu stūrīti un vairākām atpūtas zonām. Pagalmā – kreatīvs bērnu rotaļu laukums ar smilšu kasti.
Viens no respektablākajiem galvaspilsētas rajoniem ir Klusais centrs, kas ir ideāls dzīvei un biznesam.

  • ID: 8641
  • Опубликовано: 10.05.2024
  • Последнее обновление: 14.05.2024
  • Просмотры: 122